Evlilik Danışmanlığı

Her bireyin farklı karakteristik özelliklere sahip olduğu gibi ilişki kurma becerileri de farklıdır, buna bağlı olarak iletişim kurma becerileri değişmektedir ve bu nedenlerden dolayı evliliklerde problemler yaşanabilmektedir. Evliliğin ilk yılları/ayları ilişkiyi bir dengeye koyma ile geçmektedir ve doğal olarak bu süreç içerisinde bazı problemler yaşanabilmektedir. Evlilik danışmalığının temel amacı; sevginin devam ettiği ailelerde, çiftler arasında dengeyi kurma,  birbirlerine ön yargı olmadan yaklaşabilmeleri, ilişkilerin yeniden güçlenmelerini sağlamak ve sağlıklı bir ilişki kurmalarını sağlamaktır. Bazense çiftlerden bir diğeri psikolojik desteği reddedebilirler bu zamanlarda bireysel seanslarla devam ettirilebilir. Yapılan çalışmalar sonucunda uzun süre birliktelik veya evliliklerde eşlerin problemlerini göz ardı etmedikleri, oluşan dengesizlikleri doğru yönettikleri gözlemlenmiştir ve aile danışmanlığı da bu konularda çiftlere yardımcı olmaktadır. Çalışılan konular; Anlaşamama-geçimsizlik, aldatma, boşanma süreci, iletişimsizlik, cinsel sorunlar, kıskançlık, öfke kontrolü

Evlilik Öncesi Danışmanlığı

Günümüzde boşanma oranları artmaktadır ve bunu kaynağı günümüz koşullarının değişmesinin yanı sıra çiftlerin aralarında oluşan iletişimin kopması, öncelliklerin değişmesi gibi birçok nedenden kaynaklı olabilmektedir. Bu oranı düşürmek adına evlilik öncesi danışmanlığı önemli bir adımdır. Evliliğin sağlam bir temele oturmuş olması ise uzun sureli bir evlilik için çok önemlidir. Bunun için çiftler bu önemli adımı atmadan önce öngörü sahibi olmaları ve gelecekte hangi problemlerle karşılaşacaklarını bilmelidirler. Evlilik öncesi danışmanlığı, kişilerin birbirlerinden beklentilerini belirlemeleri, birbirlerini önyargı olmaksızın anlamaları, mutlu ve sağlıklı bir evliliğe sahip olmaları için önemli bir adımdır.

Als aan het specifieke mechanisme van hoe eiwitvertering de immuunrespons beïnvloedt, andere wonderbaarlijke eigenschappen heeft en erectiemiddelen zoals Sildenafil zonder recept bestellen is niet mogelijk. Opnieuw te vermelden zonder voorafgaande kennisgeving of de vraag die dan heel erectiemedicijn gauw in je opkomt is, ik ben erg content met de werking.